Düşünüyoruz, Tasarlıyoruz, Üretiyoruz

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin değişen – gelişen şartlarını göz önüne alarak ihtiyaç ve beklentilerini doğru algılayıp istenilen şekilde, sürekli ve zamanında karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamak.
Sektörümüzle ilgili teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim ve hizmetlerimizde en gelişmiş teknikleri kullanmak. Ürün ve hizmet kalitemizi artırmak için çalışanlarımızın katılımını sağlayarak memnuniyetleri, motivasyonları ve eğitimleri için gereken tedbirleri almak.
Fire oranlarını azaltıp maliyetleri optimum seviyeye çekmek ve kalitesi verimliliği ve rekabet gücü yüksek kuruluş olmak. Çevreye saygılı, iş ve işçi güvenliğini temel alan, yasal mevzuat şartlarına ve diğer yerli / yabancı standartlara uygun olarak üretim yapmak. Kalite yönetim sistemimizi belirli dönemlerde gözden geçirerek etkinliğini artırmak ve sürekli iyileştirmek.

HAKKIMIZDA

Önder Soğutma, Konya'da Soğutma sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Kuruluşundan bu güne geçen süre içerisinde birçok yeni yatırımı hayata geçirmiş, tüketicisine üstün teknoloji sunmuş, sektördeki kaliteyi her geçen gün yükseltmiş ve bunların yanı sıra öncü konumunu her zaman korumuştur.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize gönül rahatlığıyla kullanabileceği kaliteli ve sağlıklı ürünler sunarak firmamızın gelişmesini ve rekabet gücünü sürekli kılmaktır. 

MİSYONUMUZ 

İnsana ve doğaya saygılı çalışma anlayışı ile 

Tedarikçilerimizle işbirliği yaparak
Personelimizin eğitimine önem vererek
Mevzuat şartlarına uygun, müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde memnuniyetini sağlayacak kaliteli ve güvenli ürünler sunmak,
Toplumumuzun sosyal, ekonomik ve kültürel gelişmesine katkıda bulunmaktır.

DEĞERLERİMİZ 

İşletmemizin sunduğu hizmetleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde geliştirmek, müşterilerin gelecekteki beklentilerine cevap verebilecek ortamlar oluşturmak ve müşteri profilinde güvene dayalı sürekliliği sağlamak temel ilkemizdir. 

EKİBİMİZ

İşletme başarısının, çalışanların başarı ve mutluluğu ile doğru orantılı olduğu düşüncesinden yola çıkarak; çalışan memnuniyetini prensiplerimiz çerçevesinde üst düzeyde tutmak, çalışanların sosyal ve mesleki gelişimlerini sağlamak için ortam oluşturmaktır. 

GELİŞİM

Zaman içinde değişen değerlerin, her sektörde yeni eğilimler ortaya çıkardığı ve bu değişime ayak uyduramayan işletmelerin yok olduğu gerçeğine dayanarak; yapı sektörünün izlediği gelişim sürecini anlamak, geleceğe dönük projeler üretmek ve sektöre önderlik etmektir. 

VERİMLİLİK

Sürekli bir şekilde öz değerlendirme yapmak, verimliliği artırıcı faaliyetleri araştırmak ve uygulamaktır.

Biz Profesyonellik ve Güçten Doğan
Büyük Biz Aileyiz.  

Endüstriden günlük hayattaki kullanıma kadar soğutmanın olduğu her yerdeyiz.

BİZİ TAKİP EDİN